این کمپین به پایان رسیده است

بهشت آشپزی

دریافت حجم : ۵۶,۲۹ مگابایت نسخه : ۱,۱,۲

**بدون نیاز به اینترنت**

اگه عاشق آشپزی هستی و دوست داری یه بازی شبیه‌سازی دقیق آشپزی بازی کنی، «بهشت آشپزی» برای تو ساخته شده! با استفاده از ده‌ها ماده‌ی اولیه‌ی غذایی و وسایل متنوع آشپزی، سفارش‌های مشتری‌هات رو آماده کن و با پیشرفت تو مراحل مختلف غذاهای جدید یاد بگیر و وسایل پیشرفته‌تر به دست بیار. فکر می‌کنی انقدر حرفه‌ای هستی که ۳۸ مرحله‌ی بازی رو تموم کنی؟ امتحان کن!
۳۸ مرحله‌ی مختلف
بیش از ۲۰ غذای ایرانی و فرنگی
بیش از ۳۰ ماده‌ی غذایی اولیه
خواهشمندیم با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما در بهبود بازی یاری دهید.

 

اگر به داشتن جدیدترین اپلیکیشن‌های به‌‌روز ایرانی و خارجی، موسیقی‌های برتر، کتاب‌های مشهور، فیلم‌های برگزیده و مجلات معتبر علاقه دارید، همه این امکانات برای شما در چارخونه فراهم شده است.
چارخونه، بازار محتوای دیجیتالی برای گوشی‌های اندرویدی و iOS است که بیش از 185 هزار عنوان برنامه کاربردی، بازی و محتواهای دیجیتالی متناسب با نیازهای شما را یکجا در اختیارتان قرار می‌دهد. در چارخونه شما می‌توانید هر آنچه که برای گوشی اندرویدی خود نیاز دارید را با سرعتی بالا دانلود کرده و خیالتان از بابت به روز بودن اطلاعات، امنیت برنامه‌ها و محتواهایی که دریافت می‌کنید راحت باشد.
بخش زیادی از محتواهای چارخونه رایگان هستند اما برای آن دسته از محتواهای غیر رایگان نیز راه‌های بسیاری برای پرداخت پیش روی شما قرار دارد.

 

دریافت

dl