این کمپین به پایان رسیده استبرنامه و بازی

با استفاده از اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل خود می توانید برنامه و بازی‌های متنوع و سرگرم‌کنننده چارخونه را خریداری کنید. برای این کار کافیست پس از نصب چارخونه و برنامه و بازی مورد نظر خود، در هنگام پرداخت یا دریافت اشتراک گزینه «پرداخت با اعتبار دیجیتال ایرانسل» را انتخاب کنید.

ورود به بخش برنامه‌ و بازی

فیلم و سریال

با دریافت اشتراک سرویس طلایی فیلم چارخونه به دنیایی از فیلم و سریال ایرانی و خارجی دسترسی داشته‌باشید و با اینترنت نیم بها به صورت آنلاین در گوشی یا کامپیوتر و لپ‌تاپ تماشا کنید. برای این‌کار کافیست، ابتدا با کلیک اینجا اشتراک سرویس طلایی چارخونه را دریافت کنید. هزینه اشتراک به صورت روزانه از کیف پول دیجیتال ایرانسل شما کسر می‌شود.

ورود به فیلم و سریال

کتاب و کتاب صوتی

در چارخونه می‌توانید کتاب‌های خواندنی و کتاب‌های صوتی شنیدنی را دریافت و در گوشی خود به آن‌ها دسترسی داشته‌باشید. برای دسترسی به کتاب‌های صوتی می‌توانید به دو شیوه زیر عمل کنید:
۱. دریافت اشتراک «سرویس طلایی کتاب صوتی» و دسترسی به تمام کتاب‌های صوتی با پرداخت روزانه ۵۰۰ تومان
برای این‌کار کافیست، ابتدا با کلیک اینجا اشتراک سرویس طلایی فیلم چارخونه را دریافت کنید. هزینه اشتراک به صورت روزانه از کیف پول دیجیتال ایرانسل شما کسر می‌شود.
۲. خرید هر کتاب به صورت جداگانه
برای این‌کار کافیست ابتدا کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید و در زمان پرداخت، گزینه «پرداخت با اعتبار دیجیتال ایرانسل» را انتخاب کنید.
برای خرید کتاب‌ها نیز می‌توانید پس از انتخاب کتاب مورد نظر، در زمان پرداخت، گزینه «پرداخت با اعتبار دیجیتال ایرانسل» را انتخاب کنید.

ورود به بخش کتاب و کتاب صوتی

موسیقی

با دریافت اشتراک «سرویس طلایی موسیقی» چارخونه و پرداخت روزانه ۱،۰۰۰ تومان به تمام آلبوم‌های موسیقی دسترسی داشته‌باشید و با اینترنت رایگان ایرانسل به صورت آنلاین به آلبوم‌های موسیقی گوش دهید. برای این‌کار کافیست، ابتدا با کلیک اینجا اشتراک «سرویس طلایی موسیقی» چارخونه را دریافت کنید. هزینه اشتراک به صورت روزانه از کیف پول دیجیتال ایرانسل شما کسر می‌شود.

ورود بخش موسیقی

خرید بسته اینترنتی

با استفاده از اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل می‌توانید بسته‌های اینترنت متناسب با نیاز خود را نیز خریداری کنید.

خرید بسته اینترنت

خرید از سایت آهنگ پشواز

«پیشواز هوشمند» نام اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل است با ویژگی‌هایی متفاوت و جدید! با این اپلیکیشن، علاوه بر دسترسی به مجموعه کامل آهنگ‌های پیشواز ایرانسل، امکان ساخت پیشواز شخصی با صدای خودتان را هم دارید. می‌‌توانید آهنگ‌های پیشواز را با اعتبار کیف پول دیجیتال ایرانسل خود خریداری کنید.

ورود به سایت آهنگ پیشواز

خرید از پیشوازیاب

«پیشواز هوشمند» نام اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل است با ویژگی‌هایی متفاوت و جدید! با این اپلیکیشن، علاوه بر دسترسی به مجموعه کامل آهنگ‌های پیشواز ایرانسل، امکان ساخت پیشواز شخصی با صدای خودتان را هم دارید. آهنگ‌های پیشواز محبوب خود را با اعتبار کیف پول دیجیتال خود خریداری کنید.

دانلود برنامه پیشواز

خرید از بازیک

بازیک بستری جذاب برای دسترسی به بازی‌های موبایلی جدید و به‌روز است. با پرداخت حق‌اشتراک ماهانه، بدون نیاز به تماشای تبلیغات و دریافت پیام‌های پرداخت درون‌برنامه‌ای، بازی‌ها را دانلود کنید و از آنها لذت ببرید و با شرکت در مسابقات، برنده جوایز هیجان‌انگیز هم بشوید. برای پرداخت حق اشتراک روزانه می‌توانید از اعتبار کیف دیجیتال ایرانسل خوداستفاده کنید.

دانلود بازیک

207
207

شرایط و ضوابط جشنواره کیف دیجیتال ایرانسل:

این جشنواره ویژه مشترکان ایرانسلی است.

در بازه زمانی مشخص‌شده، ابتدا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا شماره‌گیری کد #۱*۶* کیف پول دیجیتال خودتان را شارژ کرده و سپس با اعتبار موجود در آن، از میان محصولات و خدمات متصل به کیف پول دیجیتال خریدتان را انجام دهید.

هر ۱۰۰۰ تومان خرید معادل ۱ امتیاز است. با خرید بیشتر، امتیاز بیشتری هم بدست می‌آورید و در قرعه‌کشی پژو ۲۰۷ اتوماتیک شانس بیشتری خواهید داشت.

حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی ۵ می باشد.

جایزه پس از کسر تمام کسورات قانونی اعطا خواهد شد.

در پایان جشنواره در صورت موجود نبودن خودرو در بازار، وجه ریالی معادل آن به برنده پرداخت خواهد شد.

لیست امتیازها

فیلم خوب ببینیم

کتاب را گوش کنیم

کتاب خوب بخوانیم


عنوان