بازی

فسفر

دریافت حجم : ۹,۱۵ مگابایت نسخه : ۲,۷,۰-fosfor
کاربر پس از ثبت نام در برنامه، ۵ دسته بندی‌ را مشاهده می‌کند. در هر یک از آنها تعدادی بازی وجود دارد که کاربر قبل از شروع هر یک از آنها، شمای کلی از بازی و نحوه‌ی انجام آن را مشاهده می‌کند. همه بازی‌های در سه سطح ساده، متوسط و سخت طراحی شده‌اند که با توجه به پیشرفت کاربر در بازی، سطح متناسب آزاد می‌شود و کاربر در آن بازی با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شود.
همه بازی‌ها از نظر زمان یا تعداد راند‌ محدود هستند. محدود به زمان به این معنی است که کاربر می‌بایست درعرض ۱ دقیقه سعی کند بیشترین امتیازی که می‌تواند را به دست آورد. محدود به تعداد راند به این معنی است که کاربر باید از بین ۱۰ راند بیشترین تعداد راند را با موفقیت به پایان برساند.
پس از انجام بازی، امتیاز کاربر، درصد پاسخ‌های صحیح و میانگین زمان عکس‌العمل‌ به وی نمایش داده می‌شود. هر بازی رتبه بندی خاص خود را دارد که کاربر می‌تواند موقعیت خود را بین سایر کاربران در آن بازی مشاهد کند و برای بهبود آن تلاش کند.
علاوه بر رتبه بندی برای هر بازی، یک رتبه بندی کلی هم وجود دارد که معیار آن میزان برتری در همه بازی‌هاست. مرتب سازی این رده‌بندی بر اساس مجموع بالاترین رکورد کاربران در همه بازی‌هاست

 

اگر به داشتن جدیدترین اپلیکیشن‌های به‌‌روز ایرانی و خارجی، موسیقی‌های برتر، کتاب‌های مشهور، فیلم‌های برگزیده و مجلات معتبر علاقه دارید، همه این امکانات برای شما در چارخونه فراهم شده است.
چارخونه، بازار محتوای دیجیتالی برای گوشی‌های اندرویدی و iOS است که بیش از 185 هزار عنوان برنامه کاربردی، بازی و محتواهای دیجیتالی متناسب با نیازهای شما را یکجا در اختیارتان قرار می‌دهد. در چارخونه شما می‌توانید هر آنچه که برای گوشی اندرویدی خود نیاز دارید را با سرعتی بالا دانلود کرده و خیالتان از بابت به روز بودن اطلاعات، امنیت برنامه‌ها و محتواهایی که دریافت می‌کنید راحت باشد.
بخش زیادی از محتواهای چارخونه رایگان هستند اما برای آن دسته از محتواهای غیر رایگان نیز راه‌های بسیاری برای پرداخت پیش روی شما قرار دارد.

 

دریافت چارخونه

dl