در چارخونه، هم سرگرم شوید و هم هدیه‌های هیجان‌انگیز بگیرید. شما می‌توانید با انجام فعالیت‌ها و چالش‌های زیر تا بیش از ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل هدیه بگیرید. تعدادی از این هدیه‌ها هم تمامی ندارد! یعنی شما هر هفته با سر زدن به چارخونه و انجام بعضی از این فعالیت‌ها و چالش‌ها می‌توانید هدیه‌های خود را بیشتر و بیشتر کنید!

هدیه ثبت‌نام

اگر کاربر ایرانسلی هستید و برای اولین بار با چارخونه آشنا می‌شوید، برای دریافت یک گیگ اینترنت هدیه ثبت‌نام، کافیست چارخونه را با استفاده از دکمه زیر دریافت و پس از نصب و ثبت‌نام در آن، یک گیگ اینترنت هدیه دریافت کنید.

هدیه شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل

با اولین شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل یک‌روزه به مبلغ حداقل ۱۰هزار تومان، ۲ گیگ اینترنت هدیه دریافت کنید.

برای افزایش موجودی «کیف پول دیجیتال ایرانسل» می‌توانید از طریق اپلیکیشن «ایرانسل من» یا با شماره‌گیری کد دستوری #۱۱*۵۵۵* موجودی خود را افزایش دهید و در خرید‌های خود در چارخونه استفاده کنید. در زمان خرید از چارخونه، پرداخت با «کیف پول دیجیتال ایرانسل» را انتخاب کنید.

این هدیه ویژه اولین شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل به مبلغ حداقل ۱۰ هزار تومان است.

شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل

هدیه خرید از چارخونه

با خرید حداقل۱۰ هزارتومان از بخش‌های مختلف چارخونه (برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب و کتاب صوتی)، ۲ گیگ اینترنت ۷ روزه ایرانسل هدیه بگیرید.

در زمان خرید، پرداخت با «کیف پول دیجیتال ایرانسل» را انتخاب و مطمئن شوید کیف دیجیتال ایرانسل شما به اندازه مبلغ مورد نظر، اعتبار داشته باشد.

پس از پرداخت ۱۰ هزار تومان، در منوی جانبی نسخه اپلیکیشن چارخونه به بخش «چالش‌ها» رفته و در چالش ‌«۲+۲ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل» گزینه دریافت جایزه را بزنید. این هدیه فقط یک‌بار به شما تعلق می‌گیرد.

دانلود چارخونه و خرید

خدمات کیف پول دیجیتال ایرانسل

  • خرید از چارخونه
  • بازگشت ۱۰-۲۵٪ افزایش اعتبار کیف پول به شارژ شگفت‌انگیز سیم‌کارت ایرانسلی شما
  • امکان پرداخت قبوض و خرید بسته اینترنت (به زودی)
اطلاعات بیشتر

هدیه هر هفته دعوت از دوستان

 

با دعوت از دوستان خود به چارخونه، با هر دعوت ۵۰۰ مگابایت اینترنت هدیه ایرانسل دریافت کنید. در هر روز می توانید حداکثر ۴ نفر را دعوت کنید و در مجموع در هر روز ۲ گیگ اینترنت هدیه و در هر هفته ۱۴ گیگ اینترنت هدیه دریافت کنید. برای دعوت دوستان بیشتر و دریافت اینترنت بیشتر، در روز بعد مراجعه کنید.

برای اینکار کافیست چارخونه را دانلود و از بخش منوی کناری، گزینه دعوت به چارخونه را انتخاب کرده و لینک ویژه خود را برای دوستانتان ارسال کنید. پس از هر نصب و ثبت‌نام دوست خود در چارخونه، به چالش «دعوت دوستان به چارخونه» در منوی کناری نسخه اپلیکیشن چارخونه به بخش چالش‌ها مراجعه کنید و روی گزینه «دریافت جایزه» بزنید.

توجه کنید که بسته‌های اینترنت هدیه، ویژه کاربران ایرانسلی است و به صورت خودکار برای کاربران ایرانسلی فعال و از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود. می‌توانید از طریق ایرانسل من، وضعیت بسته اینترنت هدیه و میزان مصرف خود را مشاهده کنید.

اگر دوست شما هم ایرانسلی باشد، پس از ثبت‌نام، یک گیگ اینترنت هدیه ویژه کاربران جدید دریافت می‌کند.

اطلاعات بیشتر

هدیه تکمیل چالش هفتگی ۴×۴

 

در چالش‌های هفتگی ۴×۴ چارخونه شرکت کنید و تمام مراحل آن چالش را تکمیل کنید. برای شروع کافیست در منوی کناری چارخونه به قسمت چالش‌ها بروید. در این بخش می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به هر چالش را مطالعه کنید.

دقت کنید که تمام مراحل را باید در زمان مشخص شده و به شیوه اعلام شده انجام دهید و بعد از انجام هر مرحله حتما روی دکمه «دریافت جایزه» در منوی کناری چارخونه قسمت چالش‌ها کلیک کنید.

پس از انجام هر ۴ مرحله، روی گزینه «دریافت جایزه» در چالش ۴×۴ – مرحله نهایی بزنید تا ۴ گیگ اینترنت هدیه خود را دریافت کنید.

هر هفته می‌توانید چالش‌های آن هفته را در بخش چالش‌ها در منوی کناری نسخه اپلیکیشن چارخونه مشاهده کنید و با تکمیل هر ۴ مرحله، ۴ گیگابایت اینترنت ایرانسل هدیه بگیرید.

اطلاعات بیشتر
dl