این کمپین به پایان رسیده است

در چارخونه، هم سرگرم شوید و هم هدیه‌های هیجان‌انگیز بگیرید. شما می‌توانید با انجام فعالیت‌ها و چالش‌های زیر تا بیش از ۸ گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل هدیه بگیرید. تعدادی از این هدیه‌ها هم تمامی ندارد! یعنی شما هر هفته با سر زدن به چارخونه و انجام بعضی از این فعالیت‌ها و چالش‌ها می‌توانید هدیه‌های خود را بیشتر و بیشتر کنید!

دانلود چارخونه

هدیه شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل

با اولین شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل به مبلغ حداقل ۱۰هزار تومان، ۲ گیگ اینترنت هدیه یک‌روزه دریافت کنید.

برای افزایش موجودی «کیف پول دیجیتال ایرانسل» می‌توانید از طریق اپلیکیشن «ایرانسل من» یا با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۶* موجودی کیف پول دیجیتال خود را افزایش دهید و در خرید‌های خود در چارخونه استفاده کنید. در زمان خرید از چارخونه، پرداخت با «اعتبار دیجیتال ایرانسل» را انتخاب کنید.

این هدیه ویژه اولین شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل به مبلغ حداقل ۱۰ هزار تومان است.

شارژ کیف پول دیجیتال ایرانسل

هدیه خرید از چارخونه

با خرید حداقل۱۰ هزارتومان از بخش‌های مختلف چارخونه (برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب و کتاب صوتی)، ۲ گیگ اینترنت ۷ روزه ایرانسل هدیه بگیرید.

در زمان خرید، پرداخت با «کیف پول دیجیتال ایرانسل» را انتخاب و مطمئن شوید کیف دیجیتال ایرانسل شما به اندازه مبلغ مورد نظر، اعتبار داشته باشد.

پس از پرداخت ۱۰ هزار تومان، در منوی جانبی نسخه اپلیکیشن چارخونه به بخش «چالش‌ها» رفته و در چالش ‌«۲+۲ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل» گزینه دریافت جایزه را بزنید. این هدیه فقط یک‌بار به شما تعلق می‌گیرد.

دانلود چارخونه و خرید

خدمات کیف پول دیجیتال ایرانسل

  • خرید از چارخونه
  • بازگشت ۱۰-۲۵٪ افزایش اعتبار کیف پول به شارژ شگفت‌انگیز سیم‌کارت ایرانسلی شما
  • امکان پرداخت قبوض و خرید بسته اینترنت (به زودی)
اطلاعات بیشتر

هدیه تکمیل چالش هفتگی ۴×۴

 

در چالش‌های هفتگی ۴×۴ چارخونه شرکت کنید و تمام مراحل آن چالش را تکمیل کنید. برای شروع کافیست در منوی کناری چارخونه به قسمت چالش‌ها بروید. در این بخش می‌توانید اطلاعات کامل مربوط به هر چالش را مطالعه کنید.

دقت کنید که تمام مراحل را باید در زمان مشخص شده و به شیوه اعلام شده انجام دهید و بعد از انجام هر مرحله حتما روی دکمه «دریافت جایزه» در منوی کناری چارخونه قسمت چالش‌ها کلیک کنید.

پس از انجام هر ۴ مرحله، روی گزینه «دریافت جایزه» در چالش ۴×۴ – مرحله نهایی بزنید تا ۴ گیگ اینترنت هدیه خود را دریافت کنید.

هر هفته می‌توانید چالش‌های آن هفته را در بخش چالش‌ها در منوی کناری نسخه اپلیکیشن چارخونه مشاهده کنید و با تکمیل هر ۴ مرحله، ۴ گیگابایت اینترنت ایرانسل هدیه بگیرید.

اطلاعات بیشتر
dl