۱. چرا باید کیف‌پول دیجیتالم را شارژ کنم؟

با استفاده از کیف‌پول دیجیتال ایرانسل تنها با یک کلیک می‌توانید از اپلیکیشن‌های متنوع «چارخونه» برخوردار شوید و خدمات جذاب دیجیتالی را با .محتوای فیلم، موسیقی، کتاب صوتی و ده‌ها محتوای آموزشی و سرگرم‌کننده دیگر به‌سادگی فعال کنید پس از اولین شارژ کیف دیجیتال به مبلغ حداقل ۱۰،۰۰۰ تومان، دو گیگ اینترنت یک‌روزه ایرانسل هم هدیه می‌گیرید.

2. چگونه می‌توانم از اعتبار کیف‌پول دیجیتال ایرانسلم استفاده کنم؟

در صورتی‌که اعتبار کافی در کیف‌پول شما موجود باشد، می‌توانید از خدمات متنوع دیجیتال چارخونه استفاده کنید. برای مشاهده این خدمات اینجا کلیک کنید.

شما می‌توانید از اعتبار کیف دیجیتال ایرانسل در پرداخت ‌های خود در چارخونه استفاده کنید. برای اینکار وارد حساب کاربری خود در چارخونه شوید. محتوای مورد نظر خود (برنامه، بازی، کتاب، کتاب صوتی، فیلم و موسیقی) را انتخاب کنید. در صفحه محتوای مورد نظر خود، گزینه خرید را انتخاب و در زمان پرداخت، گزینه «پرداخت با اعتبار سیم‌کارت» را انتخاب و  هزینه محتوا را با اعتبار کیف دیجیتال ایرانسل خود پرداخت کنید.

3. چگونه می‌توانم کیف‌پول دیجیتالی ایرانسلم را شارژ کنم؟

شما می‌توانید کیف‌پول دیجیتال خود را از دو روش شارژ کنید: ۱) شماره‌گیری #۱۱*۵۵۵* برای تمام مشترکان ایرانسل. ۲) مراجعه به صفحه کیف‌پول دیجیتال در اپلیکیشن ایرانسل‌من برای مشترکان اعتباری ایرانسل (این امکان به زودی برای مشترکان دائمی نیر فعال خواهد شد)

4. چگونه می‌توانم کیف‌پول دیجیتال و خدمات محتوایی فعال خود را مدیریت کنم؟

برای مدیریت حساب خدمات دیجیتال به اپلیکیشن ایرانسل‌من (بخش کیف پول دیجیتال) مراجعه کنید یا با شماره‌گیری #۱۱*۵۵۵* از موجودی کیف‌پول دیجیتال خود باخبر شوید. همچنین می‌توانید با شماره‌گیری #۸۰۰* خدمات دیجیتال و محتوایی فعال خود را مشاهده و مدیریت کنید.

5. آیا بدون استفاده از کیف‌پول دیجیتال ایرانسل می‌توانم از خدمات دیجیتال و محتوایی بهره‌مند شوم؟

برای استفاده از خدمات دیجیتال غیر رایگان «چارخونه» علاوه بر کیف‌پول دیجیتال ایرانسل، می‌توانید از روش‌های پرداخت بانکی استفاده کنید.

6. آیا امکان استفاده از کیف‌پول دیجیتال برای تمام مشترکان ایرانسل (دائمی و اعتباری) وجود دارد؟

بله. مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل با شماره‌گیری #۱۱*۵۵۵* می‌توانند کیف‌پول دیجیتال خود را شارژ کنند. همچنین، این امکان از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من برای مشترکان اعتباری وجود دارد و به‌زودی در دسترس مشترکان دائمی نیز قرار می‌گیرد.

7. کیف پول دیجیتال ایرانسل چه مزیت‌هایی دارد؟

استفاده از خدمات متنوع دیجیتال تنها با یک کلیک در کنار امنیت بالا، دسترسی آسان و جوایز و هدایای گوناگون، تنها شماری از مزایای بی‌نظیر این سرویس به حساب می‌آیند.

8. آیا می‌توانم با استفاده از کیف‌پول دیجیتال، بسته‌های اینترنت، مکاله یا پیامک ایرانسل را نیز خریداری کنم؟

خیر. در حال حاضر امکان استفاده از این کیف‌پول تنها برای دریافت خدمات و محتوای دیجیتال وجود دارد.

9. آیا می‌توانم اعتبارم را بیشتر از مبالغ پیش‌فرض فعلی افزایش دهم؟

درحال حاضر امکان شارژ کیف‌پول تنها با مقادیر پیش‌فرض امکان‌پذیر است. به‌زودی امکان شارژ به میزان دل‌خواه نیز فراهم خواهد شد.

10. آیا شارژ خریداری‌شده برای کیف پول دیجیتال تاریخ انقضا دارد؟

خیر.