بازی

کارتلند

دریافت حجم : ۱۶,۵۴ مگابایت نسخه : ۱,۴,۲۷H
قوانین بازی درست عین کارت بازی قدیمیه و البته کمی پیشرفته‌تره چون باید درباره بازیکن‌ها و تیم‌ها کمی اطلاعات داشته باشید و بر اساس اون اطلاعات کارت‌هاتون رو بازی کنید. مثلا تو رقابت بین کارت‌ تیم‌های ایران و برزیل، اگر کارت ایران دستت باشه باید یکی از اعداد رو انتخاب کنی که ایران توش بهتر از برزیل باشه. مثلا با «تعداد باخت» می‌تونی برنده بشی چون ایران تو تاریخ جام جهانی تعداد بازی‌های باخته‌اش کمتر از برزیله!البته فقط فوتبال نیست. تو کارت‌لند می‌تونید انتخاب کنید و با دسته کارت‌های دیگه هم بازی کنید. دسته کارت‌های دیگه کارت‌لند توشون کارت‌های هواپیماهای جنگی، بازیگرها و ستاره‌های سینما، ماشین‌ها و ابرقهرمان‌ها رو دارن.

با کارت‌لند بازی کنید و به دوستاتون هم معرفیش کنید. نظرات و پیشنهاداتتون رو هم حتما به ما بدید چون خیلی به پیشرفت بازی کمک می‌کنه.

 

اگر به داشتن جدیدترین اپلیکیشن‌های به‌‌روز ایرانی و خارجی، موسیقی‌های برتر، کتاب‌های مشهور، فیلم‌های برگزیده و مجلات معتبر علاقه دارید، همه این امکانات برای شما در چارخونه فراهم شده است.
چارخونه، بازار محتوای دیجیتالی برای گوشی‌های اندرویدی و iOS است که بیش از 185 هزار عنوان برنامه کاربردی، بازی و محتواهای دیجیتالی متناسب با نیازهای شما را یکجا در اختیارتان قرار می‌دهد. در چارخونه شما می‌توانید هر آنچه که برای گوشی اندرویدی خود نیاز دارید را با سرعتی بالا دانلود کرده و خیالتان از بابت به روز بودن اطلاعات، امنیت برنامه‌ها و محتواهایی که دریافت می‌کنید راحت باشد.
بخش زیادی از محتواهای چارخونه رایگان هستند اما برای آن دسته از محتواهای غیر رایگان نیز راه‌های بسیاری برای پرداخت پیش روی شما قرار دارد.

 

دریافت چارخونه

dl