بازی

پی وی

دریافت حجم : ۶,۸۸ مگابایت نسخه : ۱,۱,۸-NewPVJhoobin۲۰۱۹۰۹۲۲
پی‌وی اپلیکیشنی برای مطالعه در قالب «پیام‌های متنی» با ارائه‌ی فرم جدیدی از داستان‌نویسی است.اپ PV شامل منابع متنوعی از داستان با همین فرم است که آن را ChatStory می‌نامند. این داستان‌ها بر پایه‌ی موقعیت‌هایی ساخته می‌شوند که فرهنگ massaging ایجاد می‌کند. در واقع داستان‌های PV همانند گفتگو بین دو یا چند شخصیت برای کاربان نمایش داده می‌شود و کاربران PV می‌تواننددر فرمتی جدید به مطالعه داستان‌های جالب بپردازند.

 

اگر به داشتن جدیدترین اپلیکیشن‌های به‌‌روز ایرانی و خارجی، موسیقی‌های برتر، کتاب‌های مشهور، فیلم‌های برگزیده و مجلات معتبر علاقه دارید، همه این امکانات برای شما در چارخونه فراهم شده است.
چارخونه، بازار محتوای دیجیتالی برای گوشی‌های اندرویدی و iOS است که بیش از 185 هزار عنوان برنامه کاربردی، بازی و محتواهای دیجیتالی متناسب با نیازهای شما را یکجا در اختیارتان قرار می‌دهد. در چارخونه شما می‌توانید هر آنچه که برای گوشی اندرویدی خود نیاز دارید را با سرعتی بالا دانلود کرده و خیالتان از بابت به روز بودن اطلاعات، امنیت برنامه‌ها و محتواهایی که دریافت می‌کنید راحت باشد.
بخش زیادی از محتواهای چارخونه رایگان هستند اما برای آن دسته از محتواهای غیر رایگان نیز راه‌های بسیاری برای پرداخت پیش روی شما قرار دارد.

 

دریافت چارخونه

dl