این کمپین به پایان رسیده است

در ماه رمضان، اینترنت را مهمان چارخونه باشید

زمان زیادی را برای تماشای ویدیوهای کوتاه می‌گذرانید؟ دوست دارید با تماشای ویدیو‌کلیپ‌ها از حجم بسته اینترنت شما کم نشود؟‌ می‌خواهید ویدیو‌هایی که خودتان درست می‌کنید را با دیگران به اشتراک بگذارید؟

همه این‌ها را در راویتو دنبال کنید و با بارگذاری محتوا در راویتو و انجام فعالیت‌ در چارخونه بیش از ۱۰ گیگ اینترنت ایرانسل هدیه بگیرید.

در کمپین رمضان که به مدت ۴ هفته برگزار می‌شود، هم حجم اینترنت کمتری مصرف کنید و هم با دانلود و ثبت‌نام در چارخونه، بارگذاری محتوا در راویتو، شرکت در چالش ۴×۴ و دعوت از دوستان، بیش از ۱۰ گیگ اینترنت ‌برنده شوید.

تماشای ویدیوهای راویتو در چارخونه رایگان است. در صورت داشتن بسته اینترنت ایرانسل، زمان تماشای ویدیوهای راویتو از بسته شما حجمی کم نمی‌شود.

کاربری که در حال ثبت نام در چارخونه است و یک گیگ اینترنت برنده می شود

با ثبت‌نام در چارخونه و ورود به آن، یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید. همچنین می‌توانید سکانسی از یک فیلم ایرانی یا خارجی و یا انیمیشن را با توجه به سناریو و دیالوگ فیلم اصلی یا بدون در نظر گرفتن آن، با صدای خود دوبله و ضبط کنید و ویدئوهای تهیه شده را در بخش راویتو در چارخونه بارگذاری کنید.

دانلود و ثبت نام

بیش از ۱۰ گیگ اینترنت هدیه با بارگذاری محتوا در راویتو و فعالیت در چارخونه

برای دریافت اینترنت هدیه ایرانسل در هر هفته، کافیست در چالش‌های ۴×۴ هفتگی شرکت کنید و تمام مراحل آن چالش را تکمیل کنید.

برای شروع بر روی هر چالش در منوی چارخونه- چالش‌ها بزنید. دقت کنید که تمام مراحل را باید در زمان مشخص شده و به شیوه اعلام شده انجام دهید و بعد از انجام هر مرحله حتما روی دکمه «دریافت جایزه» در منوی کناری چارخونه- چالش‌ها کلیک کنید.

پس از انجام هر ۴ مرحله، بر روی گزینه «دریافت جایزه» در چالش ۴×۴ – مرحله نهایی بزنید تا ۴ گیگ اینترنت هدیه خود را دریافت کنید.

با بارگذاری محتوا در راویتو اینترنت برنده شویدتماشای ۱۰ دقیقه راویتو
با گوش دادن به موسیقی برنده شویدتماشای یک ساعت فیلم
با خرید از بخش های مختلف اینترنت برنده شویدخرید برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب و مجله
با گرفتن اشتراک فیلم و موسیقی، اینترنت برنده شوید دریافت اشتراک فیلم و موسیقی 

هر روز ۱.۵ گیگ با دعوت دوستان به چارخونه

با دعوت از دوستان خود به چارخونه، با هر دعوت ۵۰۰ مگابایت اینترنت هدیه ایرانسل دریافت کنید. در هر روز می توانید ۳ نفر را دعوت کنید. برای دعوت دوستان بیشتر، در روز بعد مراجعه کنید.
برای اینکار کافیست چارخونه را دانلود و از بخش منوی جانبی، دعوت به چارخونه، لینک ویژه خود را برای دوستانتان ارسال کنید. پس از هر نصب و ثبت‌نام دوست خود در چارخونه، به چالش «دعوت دوستان به چارخونه» در منوی کناری در نسخه اپلیکیشن چارخونه- چالش‌ها مراجعه کنید و روی گزینه «دریافت جایزه» بزنید.

توجه کنید که بسته‌های اینترنت هدیه، ویژه کاربران ایرانسلی است و به صورت خودکار برای کاربران ایرانسلی فعال و از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود. می‌توانید از طریق ایرانسل من، وضعیت بسته اینترنت هدیه و میزان مصرف خود را مشاهده کنید.

اگر دوست شما هم ایرانسلی باشه، پس از ثبت‌نام، یک گیگ اینترنت هدیه ویژه کاربران جدید دریافت می‌کند.

دوست خود را دعوت کنید و هر روز ۱.۵ گیگ اینترنت هدیه دریافت کنید
dl