اینترنت را مهمان چارخونه باشید

برنامه‌های کاربردی دانلود می‌کنید؟ اهل بازی‌های موبایلی هستید؟ در اوقات فراغت فیلم و سریال می‌بینید؟ چه سبک موسیقی دوست دارید؟ روزی چند صفحه کتاب و مجله می‍‌خوانید؟ زمان زیادی را برای تماشای ویدیوهای کوتاه می‌گذرانید؟

 همه این‌ها را در بازار محتوای دیجیتال چارخونه دنبال کنید و با انجام فعالیت‌ها تا ۱۸ گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل  هدیه بگیرید.

در کمپین چارخونه؛ هم حجم اینترنت کمتری مصرف کنید و هم با دانلود و ثبت‌نام در چارخونه، شرکت در چالش ۴×۴ و دعوت از دوستان، برنده ده‌ها گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ‌شوید و اینترنت را مهمان چارخونه باشید.

دانلود برنامه، بازی، کتاب و موسیقی و تماشای راویتو هم در صورت داشتن بسته اینترنت ایرانسل، رایگان است و از بسته شما حجمی کم نمی‌شود.

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید

اگر کاربر ایرانسلی هستید و برای اولین بار با چارخونه آشنا می‌شوید؛ کافیست چارخونه را از دکمه زیر دریافت کنید و پس از نصب، در چارخونه ثبت نام و یک گیگ اینترنت هدیه دریافت کنید.

دانلود چارخونه

هر هفته ۴ گیگابایت اینترنت هدیه با فعالیت در چارخونه

برای دریافت اینترنت هدیه ایرانسل در هر هفته، کافیست در چالش‌های ۴*۴ هفتگی چارخونه شرکت کنید و تمام مراحل آن چالش را تکمیل کنید. برای شروع بر روی هر چالش در منوی چارخونه- چالش‌ها بزنید. دقت کنید که تمام مراحل را باید در زمان مشخص شده و به شیوه اعلام شده انجام دهید و بعد از انجام هر مرحله حتما روی دکمه «دریافت جایزه» در منوی کناری چارخونه- چالش‌ها کلیک کنید.

پس از انجام هر ۴ مرحله، بر روی گزینه «دریافت جایزه» در چالش ۴*۴ – مرحله نهایی بزنید تا ۴ گیگ اینترنت هدیه خود را دریافت کنید.

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و مشتراک بخش فیلم و موسیقی شوید

اشتراک در برنامه‌های منتخب هفته 

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و ویدیوی کوتاه در راویتو چارخونه بارگذاری کنید

اشتراک در بازی‌های منتخب هفته

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و از بخش‌های برنامه بازی فیلم کتاب و موسیقی خرید کنید

خرید از چارخونه

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و به تماشای فیلم با ترافیک نیم بها در چارخونه بپردازید

بارگذاری ویدیو در راویتو 

هر روز ۲ گیگابایت با دعوت دوستان به چارخونه

با دعوت از دوستان خود به چارخونه، با هر دعوت ۵۰۰ مگابایت اینترنت هدیه ایرانسل دریافت کنید. در هر روز می توانید ۴ نفر را دعوت کنید و تا سقف ۲ گیگابایت اینترنت ایرانسل هدیه بگیرید. برای دعوت دوستان بیشتر، در روز بعد مراجعه کنید.
برای اینکار کافیست چارخونه را دانلود و از بخش منوی جانبی، دعوت به چارخونه، لینک ویژه خود را برای دوستانتان ارسال کنید. پس از هر نصب و ثبت‌نام دوست خود در چارخونه، به چالش «دعوت دوستان به چارخونه» در منوی کناری در نسخه اپلیکیشن چارخونه- چالش‌ها مراجعه کنید و روی گزینه «دریافت جایزه» بزنید.

توجه کنید که بسته‌های اینترنت هدیه، ویژه کاربران ایرانسلی است و به صورت خودکار برای کاربران ایرانسلی فعال و از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود. می‌توانید از طریق ایرانسل من، وضعیت بسته اینترنت هدیه و میزان مصرف خود را مشاهده کنید.

اگر دوست شما هم ایرانسلی باشه، پس از ثبت‌نام، یک گیگ اینترنت هدیه ویژه کاربران جدید دریافت می‌کند.

دعوت از دوستان خود برای ثبت نام در چارخونه
dl