این کمپین به پایان رسیده است

اینترنت را مهمان چارخونه باشید

برنامه‌های کاربردی دانلود می‌کنید؟ اهل بازی‌های موبایلی هستید؟ در اوقات فراغت فیلم و سریال می‌بینید؟ چه سبک موسیقی دوست دارید؟ روزی چند صفحه کتاب و مجله می‍‌خوانید؟ زمان زیادی را برای تماشای ویدیوهای کوتاه می‌گذرانید؟

 همه این‌ها را در بازار محتوای دیجیتال چارخونه دنبال کنید و با انجام فعالیت‌ها ۴ گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل  هدیه بگیرید.

در کمپین چارخونه؛ هم حجم اینترنت کمتری مصرف کنید و هم با شرکت در چالش ۴×۴ ، برنده ده‌ها گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ‌شوید و اینترنت را مهمان چارخونه باشید.

دانلود برنامه، بازی، کتاب و موسیقی و تماشای راویتو هم در صورت داشتن بسته اینترنت ایرانسل، رایگان است و از بسته شما حجمی کم نمی‌شود.

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید

اگر کاربر ایرانسلی هستید و برای اولین بار با چارخونه آشنا می‌شوید؛ کافیست چارخونه را از دکمه زیر دریافت کنید و پس از نصب، در چارخونه ثبت نام کنید.

دانلود چارخونه

هر هفته ۴ گیگابایت اینترنت هدیه با فعالیت در چارخونه

برای دریافت اینترنت هدیه ایرانسل در هر هفته، کافیست در چالش‌های ۴*۴ هفتگی چارخونه شرکت کنید و تمام مراحل آن چالش را تکمیل کنید. برای شروع بر روی هر چالش در منوی چارخونه- چالش‌ها بزنید. دقت کنید که تمام مراحل را باید در زمان مشخص شده و به شیوه اعلام شده انجام دهید و بعد از انجام هر مرحله حتما روی دکمه «دریافت جایزه» در منوی کناری چارخونه- چالش‌ها کلیک کنید.

پس از انجام هر ۴ مرحله، بر روی گزینه «دریافت جایزه» در چالش ۴*۴ – مرحله نهایی بزنید تا ۴ گیگ اینترنت هدیه خود را دریافت کنید.

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و مشتراک بخش فیلم و موسیقی شوید

اشتراک در برنامه‌های منتخب هفته 

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و ویدیوی کوتاه در راویتو چارخونه بارگذاری کنید

اشتراک در بازی‌های منتخب هفته

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و از بخش‌های برنامه بازی فیلم کتاب و موسیقی خرید کنید

خرید از چارخونه

رمضان اینترنت را مهمان چارخونه باشید و به تماشای فیلم با ترافیک نیم بها در چارخونه بپردازید

بارگذاری ویدیو در راویتو 

 

 
dl