این کمپین به پایان رسیده است

!برنده پرنده باش

چارخونه برای شما برنامه‌ای مهیج و ویژه دارد. یک کمپین سرگرم کننده با کلی جوایز ارزشمند در انتظار شماست. از هدفون بلوتوث و هدست و هارد اکسترنال گرفته تا گوشی موبایل و تبلت و از همه هیجان انگیزتر چهار پهپاد که جایزه نهایی و ویژه این کمپین است. با شرکت در کمپین چارخونه و خرید از بخش‌های برنامه و بازی، موسیقی، کتاب و کتاب صوتی با اینترنت رایگان ایرانسل و خرید فیلم و سریال و تماشا با اینترنت نیم‌بها، علاوه بر سرگرم شدن، برنده خوش شانسی باش که لذت پرواز پهپاد را تجربه می‌کند.

دانلود چارخونه

هر 10هزار تومان خرید در بخش برنامه و یا بازی چارخونه، به منزله یک امتیاز یا یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی و ماهانه کمپین چارخونه است. در این کمپین علاوه بر دانلود برنامه‌های کاربردی و بازی‌های موردعلاقه‌تان با اینترنت رایگان ایرانسل، شانس خود را برای قرعه‌کشی و دریافت یک دستبند هوشمند در هفته و یک گوشی موبایل در ماه امتحان ‌کنید.
برنده دستبند هوشمند و موبایل شوید
هر 10هزار تومان خرید غیراشتراکی در بخش فیلم چارخونه، به منزله یک امتیاز یا یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی و ماهانه است. در این کمپین علاوه بر دانلود فیلم و سریال موردعلاقه‌تان با اینترنت نیم‌بها، شانس خود را برای قرعه‌کشی و دریافت یک هدست در هفته و یک هارد اکسترنال در ماه امتحان ‌کنید.
برنده هدست و پاوربانک شوید
هر 10هزار تومان خرید غیراشتراکی در بخش کتاب و کتاب صوتی چارخونه، به منزله یک امتیاز یا یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی و ماهانه است. در این کمپین علاوه بر دانلود کتاب‌ کتاب صوتی موردعلاقه‌تان با اینترنت رایگان ایرانسل، شانس خود را برای قرعه‌کشی و دریافت یک پاوربانک در هفته و یک تبلت در ماه امتحان ‌کنید.
پاور بانک و تبلت برنده شوید
هر 10هزار تومان خرید غیراشتراکی در بخش موسیقی چارخونه، به منزله یک امتیاز یا یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی و ماهانه است. در این کمپین علاوه بر دانلود آلبوم موسیقی موردعلاقه‌تان با اینترنت رایگان ایرانسل، شانس خود را برای قرعه‌کشی و دریافت یک یک هدفون بلوتوث در هفته و یک ساعت هوشمند در ماه امتحان ‌کنید.
ساعت هوشمند و هدفون بلوتوث جوایز بخش موسیقی چارخونه
-1185 -21 -6 -18

زمان باقیست….

 ضوابط قرعه کشی کمپین

  • امتیاز کسب شده در هر هفته، فقط در قرعه‌کشی همان هفته قابل استفاده خواهد بود و به هفته بعد منتقل نمی شود.
  • امتیاز کسب شده در هر ماه فقط در قرعه کشی همان ماه قابل استفاده خواهد بود و به ماه بعد منتقل نمی شود.
  • قرعه‌کشی هفتگی و ماهانه فقط از میان خریداران با حداقل ۱۰،۰۰۰ تومان خرید در هر بخش انجام می‌شود
  • هر چه خرید بیشتری انجام دهید شانس شما در قرعه کشی جوایز بیشتر خواهد بود.
  • قرعه کشی نهایی شامل افرادی خواهد بود که حداقل 10,000 تومان در طول کمپین خرید کرده باشند.

قرعه کشی کمپین تابستان چارخونه، با چارخونه پرواز کن

 

 

هم‌چنین با تکمیل چالش‌های هفتگی ۴*۴ علاوه بر دریافت اینترنت هدیه ایرانسل، یک شانس قرعه‌کشی نهایی نیز دریافت می‌کنید.

 

چالش‌های هفتگی با ۱۰ گیگ اینترنت هدیه

برندگان جوایز هفتگی
هفته اول

برندگان جوایز ماهانه
ماه اول

برندگان جوایز نهایی