بازی

کریزی اسنایپر

دریافت حجم : ۵۵,۵۸ مگابایت نسخه : ۱,۴,۰
بازی کریزی اسنایپر در ژانر اکشن با گرافیکی خیره کننده در محیطی جذاب و دیدنی با حجم بسیار مناسب که بر بستر تلفن همراه ارائه شده است که هدف از این بازی سرگرمی برای جوانان و نوجوانان می باشد؛ این بازی کاملا ایرانی بوده توسط کارشناس ایرانی تولید شده است که دارای ۱۰۰ نوع مرحله ای داستانی، ۲۵ مرحله بی پایان، رقابت آنلاین دو نفره و چند نفره می شود. بازی دارای ۵ سطح لیگ، سه نوع جدول امتیازات، سه نوع صندوقچه جوایز، ماموریت ها و جوایز روزانه و رویدادهای ویژه می باشد.

 

اگر به داشتن جدیدترین اپلیکیشن‌های به‌‌روز ایرانی و خارجی، موسیقی‌های برتر، کتاب‌های مشهور، فیلم‌های برگزیده و مجلات معتبر علاقه دارید، همه این امکانات برای شما در چارخونه فراهم شده است.
چارخونه، بازار محتوای دیجیتالی برای گوشی‌های اندرویدی و iOS است که بیش از 185 هزار عنوان برنامه کاربردی، بازی و محتواهای دیجیتالی متناسب با نیازهای شما را یکجا در اختیارتان قرار می‌دهد. در چارخونه شما می‌توانید هر آنچه که برای گوشی اندرویدی خود نیاز دارید را با سرعتی بالا دانلود کرده و خیالتان از بابت به روز بودن اطلاعات، امنیت برنامه‌ها و محتواهایی که دریافت می‌کنید راحت باشد.
بخش زیادی از محتواهای چارخونه رایگان هستند اما برای آن دسته از محتواهای غیر رایگان نیز راه‌های بسیاری برای پرداخت پیش روی شما قرار دارد.

 

دریافت

dl