این کمپین به پایان رسیده است

چارگوشی تاپ تو چارخونه!

 

در رمضان بهاری چارخونه، در خانه بمانید و علاوه بر سرگرم شدن در چارخونه برنده جوایز ویژه شوید. برای شرکت در قرعه‌کشی ۴ گوشی سامسونگS21 کافیست برنامه تاپ را از چارخونه دانلود و ثبت‌نام کنید.

فقط تا پایان عید فطر فرصت دارید تا با دانلود تاپ و ثبت‌نام در آن، یکی از برندگان رمضان بهاری چارخونه باشید.

دانلود تاپ از چارخونه

-980روز -15ساعت -45دقیقه -22ثانیه

زمان باقیست….

 

شانس بیشتر در قرعه‌کشی

    • هر ۵،۰۰۰ تومان خرید از چارخونه

با هر ۵،۰۰۰ تومان خرید از بخش‌های مختلف چارخونه (برنامه، بازی، فیلم، موسیقی، کتاب و کتاب صوتی) یک شانس بیشتر در قرعه‌کشی ۴ گوشی سامسونگ S21 دریافت می‌کنید. هر ۵،۰۰۰ تومان خرید بیشتر، شانس شما را در قرعه‌کشی بیشتر می‌کند.

 

 

هر هفته 4 گیگ اینترنت در چالش های 4×4

با تکمیل چالش‌های هفتگی ۴*۴ علاوه بر دریافت هر هفته ۴ گیگ اینترنت هدیه ایرانسل، یک شانس قرعه‌کشی بیشتر نیز دریافت می‌کنید. برای شرکت در چالش‌های هفتگی باید ابتدا چارخونه را دانلود و ثبت‌نام کنید. سپس در منوی کناری وارد بخش چالش‌ها شوید و در زمان تعیین شده هر چالش‌ را تکمیل کنید.


۴ گیگ در چالش ۴.۴
۴ گیگ در چالش ۴.۴

هر هفته 500هزار تومان در اینستاگرام

هر هفته در صفحه رسمی اینستاگرام چارخونه هم یک کمپین داریم که از بین شرکت کنندگان به دو نفر مجموعا ۵۰۰هزارتومان وجه نقد داده می‌شود. برای شرکت در این کمپین‌ها کافی است صفحه چارخونه به آدرس Charkhonehstore را دنبال کنید و در پست‌های کمپین شرایط گفته شده را رعایت و دوستان‌تان را منشن کنید.

اپلیکیشن تاپ

با استفاده از اپلیکیشن تاپ، شما می توانید به راحتی تمام عملیات بانکی و غیر بانکی خود را از جمله کارت به کارت، پرداخت عوارض و دیگر خدمات خودرو ، پرداخت قبوض، شارژ و اینترنت ، بلیت ورودی اماکن گردشگری و ده ها خدمات متنوع دیگر را به سادگی با مزایای منحصر به فرد استفاده نمایید .
لازم به ذکر می باشد خدمات تاپ محدود به خدمات فوق نبوده و شما می توانید برای آشنایی و استفاده از دیگر خدمات متنوع تاپ و همچنین شرکت در کمپین رمضان بهاری و شرکت در قرعه کشی جوایز نفیس این کمپین حتما اپلیکیشن تاپ را از مارکت چارخونه دانلود و از خدمات متنوع بهره مند شوید

دانلود تاپ از چارخونه

افطار تا سحر فیلم ببین

به صدای کتاب گوش کن

کتاب بخوانیم

dl